http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
مسی می‌گوید در داخل و خارج میدان رابطه‌ی بسیار خوبی با این بازیکن برزیلی 22 ساله دارد.
http://www.parsiup.com/upload/85nv_e07e9471-e743-4a01-8973-4ac3055a86d5-cb.jpg
نیمار در تابستان گذشته از سانتوس به جمع آبی‌اناری‌ها اضافه شد، اما مشکلات مصدومیت و نیز مناقشات ناشی از جزئیات انتقالش به بارسا، مانع درخشش او در فصل اول حضورش در اسپانیا شد. با این حال او پس از بهبودی از مصدومیت شکستگی ستون فقرات در جام جهانی، در این فصل به شکوفایی رسیده و در هفت بازی در رقابت‌های مختلف، هفت گل به ثمر رسانده است. حال به نظر مسی این بازیکن 22 ساله هر روز قوی‌تر و قوی‌تر می‌شود.
«این تازه سال دوم حضورش در این‌جا ست، اما من ارتباط بسیار خوبی با نیمار دارم، چه درون زمین و چه بیرون از آن. با توجه به پتانسیل‌هایی که دارد، فکر می‌کنم می‌تواند به بهترین بازیکن دنیا تبدیل بشود. او بازیکن بزرگی‌ست، بازی کردن با او بسیار خوشایند است.»

مسی 27 ساله تا به حال در این فصل شش گل به ثمر رسانده، اما به همین تعداد هم پاس گل داده است و می‌گوید تحت هدایت لوییس انریکه، نقش او در برنامه‌های هجومی بارسا اندکی تغییر کرده است. «من شیوه‌ی بازی خودم را در این فصل تغییر داده‌ام، زیرا بقیه‌ی مهاجمان حالا بیشتر در مرکز بازی می‌کنند. من همیشه پاس گل می‌داده‌ام، اما حالا که بقیه‌ی مهاجمان بیشتر در مرکز بازی می‌کنند گزینه‌های بیشتر برای پاس دادن وجود دارد.»
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر