http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
یایا توره بعد از پیروزی 2-0 تیمش مقابل استون ویلا، به تمجید از منچستر سیتی پرداخت.
یایا توره در پایان بازی به Sky Sports گفت: "فکر می کنم پیروزی امروز فوق العاده بود چون ما در مقابل تیم فوق العاده ای بازی کردیم. در نیمه اول کار برای ما کاملاً سخت شده بود اما در نیمه دوم کار خود را انجام دادیم و این یک نتیجه عالی است.

بعد از تساوی سه شنبه شب مقابل رم، برای ما بازگشت به مسیر پیروزی بسیار سخت شده بود. استون ویلا در خط دفاعی خیلی خوب کار کرد اما در نیمه دوم ما کار را تمام کردیم."

توره در ادامه افزود: "از نظر خودم، در حال رشد و پیشرفت هستم. من برای تیم های بزرگ اروپایی بازی کرده ام و با این انتقادات آشنا هستم. من فقط نهایت تلاشم را می کنم و سعی می کنم تا برای پیروزی دوباره تیم کمک کنم. این آسان نیست چون باید هر سه روز یکبار بازی کنید و مردم باید درک کنند که من یک ماشین نیستم؛ من یک انسانم. اما من باید به پیشرفت ادامه دهم چرا که سایر هم تیمی هایم نیز در کنار من پیشرفت می کنند."
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر