http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
مانوئل پیگرینی بعد از کسب پیروزی دیر هنگام 2-0 تیمش مقابل استون ویلا و حفظ فشار روی چلسی صدر نشین، نفسی آسوده کشید.
سرانجام یایا توره و سرخیو آگوئرو مقاوت سرسختانه استون ویلا را شکستند و موقتآ به رده دوم جدول صعود کرده و به فاصله دو امتیازی چلسی رسیدند که فردا باید مقابل آرسنال بازی کند.

سرمربی سیتیزن ها اذعان کرد که با گذشت دقایق پایانی در ویلا پارک، نگرانی وی نیز شروع می شد اما تأکید کرد که به توانایی بازیکنانش برای دستیابی به موفقیت ایمان داشته است.

بنا به گزارش Sky Sports، پیگرینی که در نیمه دوم کاملاً تیمش بر بازی مسلط شده بود و در مجموع 25 شوت به سمت دروازه داشت، گفت: "من کم کم فکر می کردم که امروز هم روز ما نخواهد بود. وقتی تنها 8 دقیقه به پایان بازی باقی مانده باشد، شما کمی نگران می شوید، اما من ایمان داشتم که یکی از آن موقعیت ها تبدیل به گل خواهد شد چرا که ما بازیکنان مهمی برای انجام این کار داریم.

من به بازیکنانم گفتم که در ماه می شما یا تنها با یک امتیاز قهرمان لیگ خواهید شد یا آن را از دست خواهید داد، بنابراین هر امتیازی که در این مسیر جا بگذارید کار را سخت تر خواهد کرد. بازیابی  امتیازات در مقابل تیمی مثل چلسی بسیار سخت است، و تنها راهش این است که در تمام بازی ها پیروز شوید."
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر