http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
الکسیس سانچز، مهاجم تیم آرسنال، رقابت در لیگ برتر انگلستان را از لالیگا و سری آ سخت تر می داند.
http://www.parsiup.com/upload/dt3r_b4474d74-305c-305b-a68f-210df3054799.jpg
این ملی پوش شیلیایی در گفتگو با Daily Star، علیرغم اینکه لیگ برتر را سخت تر عنوان کرد، اما بازی در این لیگ را نیز لذت بخش می داند.
بعد از سپری کردن دوره هایی در لالیگا و سری آ در تیم های بارسلونا و اودینزه، این بازیکن 25 ساله احساس می کند که اکنون برای قضاوت در میان این لیگ ها جایگاه مناسبی دارد. او گفت:

"در مقایسه با لیگ های دیگری که در آنها بازی کرده ام، اینجا سخت ترین است اما من واقعاً این را دوست دارم. قبل از امضای قرارداد، مردم به من می گفتند که آرسنال چقدر بزرگ بوده است و چقدر بازیکنان با کیفیتی داشته است. حالا من اینجا هستم و در تمرینات به هم تیمی هایم نگاه می کنم و متوجه می شوم."

از وقتی در تابستان بارسلونا را به مقصد آرسنال ترک کرد، در تمام نقاط خط حمله برای توپچی ها بازی کرده است و می گوید که در سمت چپ احساس راحتی بیشتری دارد.

"من می توانم بدوم و توپ را روی پای راستم بیاورم، اگرچه تا زمانی که در ترکیب تیم حضور داشته باشم و روی نیمکت ننشینم، بازی کردن در هر پستی برایم خوب خواهد بود. اگر بازی نکنم، به مانند این است که توپ را از من گرفته اند.

می خواهم همه چیز را فتح کنم و به مربیان و بازیکنانی که داریم نگاه می کنم و با ذهنیت پیروزی، نگرش و جاه طلبی آنها، قطعاً می توانیم عناوینی فتح کنیم."
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر