http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
سرمربی منچستر سیتی اعتراف کرد که آنها باید بابت این شرایط بد و عملکردشان نگران باشند. او معتقد است این عملکرد ضعیف در دربی منچستر برای آنها خطرناک است.
http://www.parsiup.com/upload/ql9w_a.espncdn.com_.jpg
به گزارش ESPNF مانوئل پیگرینی معتقد است عدم اعتماد به نفس مشکل اصلی تیم اوست و این امر در شکست برابر نیوکاسل و حذف از جام اتحادیه کاملا مشهود است. آنها در هر سه دیدار گذشته خود دو گل دریافت کرده اند و پلگرینی اعتراف کرد آنها در خط دفاعی خود مشکل دارند.
او در مصاحبه خود گفت: "معتقدم عملکرد ضعیفی داریم. اکنون در شرایط سختی به سر می بریم و بازیکنان اعتماد به نفس خود را از دست داده اند. از فرصت های خود استفاده نمی کنیم و به سادگی نیز گل میخوریم. ما باید به سرعت مشکل اعتماد به نفس تیم را حل کنیم زیرا اصلی ترین مشکل ماست و ما باید برای موفقیت در سایر رقابت ها تلاش کنیم."

پلگرینی در مورد دیدار با منچستر یونایتد گفت:"‌ ما باید نگران این بازی باشیم. در سه دیدار این هفته ناموفق بودیم و باید راه حلی برای این مسئله پیدا کنیم و به آن دست یابیم."

"من نمی دانم که این ضعیفترین عملکرد تیم است یا نه اما ما سه دیدار مشابه در این هفته داشتیم: ما در هر سه دیدار به سادگی دو گل دریافت کردیم و موقعیت های زیادی خلق کردیم اما نتوانستیم گلزنی کنیم. اکنون در شرایط سختی به سر می بریم."

"ما به سادگی در اثر اشتباهات فردی گل میخوریم. ما مانند گذشته کار نمی کنیم و توپ را نیز به سرعت گذشته به گردش در نمی آوریم. ما بازی تیمی انجام نمی دهیم و بیشتر بازیکنان بازی انفرادی انجام می دهند. و در حملات موقعیت های زیادی را از دست می دهیم. شاید این امر به دلیل عدم اعتماد به نفس است."
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر