http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
داوید سیلوا به علت مشکل زانو نمی تواند در دربی منچستر حاضر شود و موضوع بدتر اینکه او احتمالاً تا سه هفته قادر به بازی کردن نیز نخواهد بود.
http://www.parsiup.com/upload/2dls_david_silva.jpg
به گزارش میرور، عکس های اسکن شده از زانوی سیلوا نشان می دهد که این بازی ساز منچسترسیتی از ناحیه لیگامنت زانو به مشکل برخورده است و نمی تواند در بازی سیتیزن ها در برابر همسایه های سرخشان که روز یکشنبه در ورزشگاه اتحاد برگزار می شود حاضر باشد. این ستاره اسپانیایی در بیمارستان آلکساندرا در کادل مداوا شد و در مورد مدت این مصدومیت اطلاعات دقیقی در درسترس نیست.

وی در بازی منچسترسیتی در برابر نیوکاسل که با شکست 2-0 یاران سیلوا به پایان رسید توسط رایان تیلر، بازیکن نیوکاسل مصدوم شد و علاوه بر دربی منچستر، دیدار چهارشنبه شب این تیم در برابر زسکا موسکو را نیز از دست خواهد داد. 
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر