http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
داوید سیلوا فوق ستاره اسپانیایی منچستر سیتی در بازی لیگ کاپ در برابر تیم نیوکاسل دچار آسیب دیدگی شد و او 3 بازی حساس آینده منچستر سیتی را از دست خواهد داد. اما میلنر معتقد است که می تواند جانشین سیلوا شود.
http://www.parsiup.com/upload/bbhf_james-milner-celebrates.jpg
به گزارش دیلی میل، میلنر که در این فصل عملکرد خیره کننده ای را از خود به جای گذاشته است به صورت بازیکن ثابت در ترکیب شاگردان پیگرینی قرار گرفته است و نقش به سزایی در موفقیت های این تیم در بازی های اول فصل داشته است. حال با وجود مصدومیت داوید سیلوا این فرصت را دارد تا خود را بیشتر در معرض نمایش قرار دهد.

"این برای من مشکلی نیست که در کجا بازی کنم، من فقط می خواهم در ترکیب باشم. اما من فکر می کنم بهترین پست من بازی در وسط است و اگر مربی فکر می کند که من می توانم این کار را انجام دهم پس برای بازی با یونایتد آماده می شوم."

"من نمی دانم افکار او چگونه خواهد بود اما می دانم که به عنوان یک هافبک وسط خریداری شده ام و در این فصل زمان بیشتری به من داده شده است. ترجیح می دهم که داوید سیلوا در تیم باشد تا این که ما او را نداشته باشیم. از دست دادن او باعث مشکل ما می شود زیر سیلوا  یک بازیکن بسیار بزرگ است.

"ما یک تیم بسیار قوی در اختیار داریم که اگر بازیکن بزرگی را در اختیار نداشته باشیم، یک بازیکن بزرگ دیگر جانشین او می شود."

میلنر تابستان سال آینده قراردادش با سیتی به اتمام می رسد و او قبلا گفته بود که اگر بازی های بیشتری به او برسد قطعا با سیتی قرارداد جدید امضا خواهد کرد.

"من دوست دارم در سیتی بمانم. این در اولویتم قرار دارد. این باشگاه در همه چیز برنده است، ما طرفداران و بازیکنان بسیار خوب و بزرگی در اختیار داریم.این برایم پوشیده نیست، خیلی دوست دارم که قراردادی جدید امضا کنم. ما در حال صحبت کردن هستیم، اما هنوز پیشنهادی واقعی به من داده نشده است.

"بدیهی است که دوست دارم همین الآن همه چیز طبقه بندی شده باشد و نه بعدا، اما  نمی دانم زمان تمدید قراردادم کی خواهد بود. در حال حاضر تمام فکرم این است که برای جایگاهم در تیم مبارزه کنم.

"وقتی شما در چنین باشگاه بزرگی قرار دارید انتظار نخواهید داشت که همیشه برای این تیم بازی کنید، اما من خواستم که بازی های بیشتری به من برسد و مربی این فرصت را به من داد."
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر