http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
تئو والکات ، هافبک آرسنال عنوان کرد که الکسیس سانچز،ستاره ی توپ‌چی ها بدون هیچ استراحتی تمرین می‌کند.
http://www.parsiup.com/upload/i7fp_139210181158476381873144-520x362.jpg
سانچز عملکرد خوبی پس از انتقالش از بارسا به آرسنال داشته و در دو بازی اخیر، دو گل برای تیمش به ثمر رسانده است. والکات مدعی شد که بازیکنان به او می‌گویند که در روزهای تعیین شده برای استراحت و ریکاوری، استراحت کند ولی او گوش نمی‌دهد و بدون وقفه تمرین می‌کند.

او گفت:" در تمرینات، او حتی روزهای استراحت را نمی‌خواهد و واقعا عاشق فوتبال است. همه ی بازیکنان به او می‌گویند که استراحت کند زیرا در کریسمس که در همه ی رقابت‌ها مسابقه داریم، اوضاع سخت خواهد شد ولی او اهمیتی نمی‌دهد. تنها می‌خواهد بازی کند و پیروز شود. یک رهبر خوب؛ بازیکنی که آرسنال پیش از این نداشت و به آن نیاز دارد. او یک بازیکن رویایی است که می‌توان در کنارش بازی کرد."

سانچز در دقیقه 70 دیدار مقابل برنلی موفق شد گلزنی کند و آرسنال 3-0 پیروز از میدان خارج شد. توپ‌چی ها در لیگ قهرمانان به مصاف اندرلخت خواهند رفت و سپس مقابل سوانسی قرار خواهند گرفت. بعد از آن، میزبان منچستریونایتد در ورزشگاه امارات خواهند بود.
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر