http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
پپ گواردیولا سرمربی بایرن مونیخ پس از پیروزی 2-0 در مقابل رم، اذعان می کند که به تیمش افتخار می کند.
http://www.parsiup.com/upload/av6_6666.jpg
پپ گواردیولا در  کنفرانس مطبوعاتی پس از پایان بازی گفت: "من بسیار راضی هستم، به تیمم تبریک می گویم. ما پس از چهار بازی موفق به کسب مجوز صعود به مرحله بعدی شدیم و اکنون می توانیم تا ماه مارس بر روی مسابقات جام حذفی آلمان و بوندسلیگا تمرکز کنیم."
"من به رم احترام می گذارم. آن ها از یک مربی بسیار خوب بهره می برند. طبیعی است پس از دریافت 7 گل در دیدار رفت، آن ها کمی تدافعی تر بازی کنند و بعضا 6 مدافع داشتند. ما خود را با شرایط تطبیق دادیم و توانایی کنترل حملاتشان را داشتیم."

"کاملا واضح بود که آنچه که دو هفته پیش اتفاق افتاد دوباره رخ نمی دهد. ما ریتم خود را در نیمه اول پیدا نکردیم، اما در نیمه دوم همه چیز خوب پیش رفت."

"من همیشه می خواهم که کنترل توپ و میدان را در اختیار داشته باشیم و برای آن با بازیکنانم کار می کنم. ما علاقه مند به حفظ توپ هستیم، اما این مقدار زیادی به تیم حریف بستگی دارد. تیم ما بسیار پایدار است و حریفان قادر به خلق موقعیت های فراوانی بر روی دروازه ما نیستند. این چیزی است که باعث می شود من به تیمم افتخار کنم. اما نباید فراموش کنیم که فعلا در آغاز ماه نوامبر هستیم."

"با آسیب دیدگی داوید آلابا از ناحیه زانو ما یک بازیکن و پسر بزرگ را از دست دادیم. او توانایی بازی در هر پستی در زمین را داراست. او یک بازیکن مهم برای ماست. ما امیدواریم که او به زودی به جمع ما بازگردد و من فکر می کنم که وی را پس از کریسمس خواهیم دید."

"رم بازی های زیادی را نباخته است. آن ها هنوز از کیفیت لازم برای صعود به دور بعدی برخوردارند. من تیم، باشگاه و شهر آن ها را دوست دارم و آرزوی بهترین ها را برای آن ها دارم."
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر