http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
صدرنشین لیگ جزیره نتوانست پیروزی پر گل دیدار رفت در برابر ماریبور را تکرار کند.
http://www.parsiup.com/upload/kbh1_5752752.jpg
چلسی در حالی به مصاف حریف نه چندان مشهور خود می رفت که در خانه، این تیم را گل باران کرده بود و همه انتظار داشتند شاگردان ژوزه مورینیو، شب راحتی را در شهر ماریبور سپری کنند. در آغاز بازی، چلسی سریع مالکیت توپ را در اختیار گرفت و با حرکات عرضی فابرگاس، سعی در موقعیت بر روی دروازه حریف کرد.
با گذشته پانزده دقیقه ابتدایی، میزبان کمی به خود آمد دو موقعیت مهم را از دست داد. تاوارس این فرصت را داشت تا ماریبور را پیش بیاندازد. در ادامه کار، ماریبور نشان داد که باخت 6 بر 0 در لندن، فاصله واقعی دو تیم نبوده و می تواند مانند شالکه و اسپورتینگ، صدر نشین لیگ جزیره را هم اذیت کند.

در همان ابتدای نیمه دوم، ماریبور سرانجام زهر خودش را ریخت و توسط ایبرایمی، گل برتری را زد. چلسی برای زدن گل مساوی تلاش کرد و پس از گذشت حدود بیست دقیقه، به هدفش رسید. ادن هازاد در دقایق پایانی بازی این فرصت را داشت که از روی ضربه پنالتی، دروازه میزبان را باز کند اما وی قدر این فرصت را ندانست تا در نهایت، هر دو تیم به کسب یک امتیاز رضایت دهند.

شرح گل ها:

اگیم ایبرایمی (دقیقه 49): هافبک مقدونیه ای ماریبور با تعلل مدافعان چلسی، توپ را در روی خط محوطه جریمه در اختیار گرفت و طی شوتی تماشایی، به راحتی هرچه تمام تر دروازه پیتر چک را باز کرد.

نمانیا ماتیچ (دقیقه 72): کرنر فابرگاس با پاس جان تری همراه بود و ماتیچ فرصت را برای به تساوی کشاندن کار، هدر نداد.
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر