http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
دو تیم منچسترسیتی و زسکا موسکو اولین بازی دور برگشت رقابت های لیگ قهرمانان گروه E را از ساعت 23:15 در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر و با قضاوت آقای سادوس سیریدوپولوس به مصاف یکدیگر رفتند.
http://www.parsiup.com/upload/tne8_hart.jpg
نیمه اول
این بازی درحالی آغاز می شد که نتیجه این بازی می توانست سرنوشت دو تیم را تعین کند؛ با توجه به شکست احتمالی رم در مونیخ، دو تیم می توانستند با پیروزی در این بازی قدمی بلند را برای صعود بردارند. ده دقیقه ابتدایی بازی اما بدون هیچ توضیحی بسیار طوفانی و فوق العاده بود و دو گل در این ده دقیقه به ثمر رسید که سهم هر تیم یک گل بود. ابتدا این ضربه سر دومبیا بود که دروازه سیتی را باز کرد ('2) و سپس ضربه آزاد فوق العاده زیبای یایا توره بود که پاسخی بود به این گل ('8). هرچند پس از گل سیتی بازی برای دقایقی آرام شد اما در ده دقیقه سوم بازی ناگهان این حملات سیتیزن ها بود که شدت گرفت و در یکی از بهترین فرصت های منچسترسیتی، ضربه آگوئرو توسط دروازه بان زسکا مهار شد ('22)؛ اما بر خلاف روند بازی، در حالی که سیتی توپ و میدان را دراختیار داشت این زسکا بود که بار دیگر توسط دومبیا ('32) به گل رسید و پا بر جا ماندن این گل باعث شکست منچسترسیتی در نیمه اول شد.

نیمه دوم
هرچند در آغاز نیمه دوم سرمربی شیلیایی منچسترسیتی، مانوئل پیگرینی با تعویض های خود و آوردن عناصر هجومی سعی در این داشت که عقب بودن سیتی را جبران کند. این تعویض ها نه تنها بی تاثیر بودند، بلکه اخراج فرناندینیو  ('70) باعث شد تا وضعیت آبی های منچستر بدتر شود. تنها ده دقیقه از اخراج فرناندینیو نگذشته بود که فاجعه اصلی برای سیتیزن ها رقم خورد و یایا توره به علت خطای خطرناک بر روی رومان ارمنکو با کارت قرمز رو به رو شد ('81) تا سیتیزن ها یکی از بازیکنان دیگر خود را در این بازی از دست بدهند و مهم تر از آن، در برابر بایرن مونیخ نیز نتوانند از آن ها استفاده کنند. با توجه به نتیجه بازی بایرن - رم و نتیجه این بازی، در پایان شب چهارم رقابت های چمپیونز لیگ، زسکا موسکو بالاتر از سیتی و رم در جایگاه دوم قرار گرفت و آبی ها نیز با تنها 2 امتیاز قعر نشینِ جدول گروه E شدند.

شرح گل ها
سیدو دومبیا (سیتی 0 - 1 زسکا)('2): دومبیا موفق شد با استفاده از ارسال بلند ناخو دروازه سیتی را در همان ابتدا بازی باز کند.

یایا توره (سیتی 1-1 زسکا)('8): ضربه بی نقص و زیبای هافبک ساحل عاجی سیتی، خیلی زود کار را به تساوی کشاند.

سیدو دومبیا (سیتی 1-2 زسکا)('32): بار دیگر غفلت مدافعان سیتی و همکاری ناخو و دومبیا باعث شد دروازه سیتی توسط این بازیکن با یک ضربه از داخل محوطه جریمه باز شود.
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر