http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
فرانک دی بوئر سرمربی تیم آژاکس پس از شکست 2-0 در مقابل بارسلونا از نتیجه به دست آمده ناراحت است.
http://www.parsiup.com/upload/qga_coach_frank_de_boer_of_afc_ajax_arrives_ahead_of_their_uefa_champions_league_group_stage_match_against_fc_barcelona.jpg
فرانک دی بوئر پس از پایان بازی گفت: "من آژاکسی را که دوست دارم ببینم در این دیدار مشاهده کردم، مثل تیمی که در سال گذشته بازی می کرد. آژاکس را با فشار زیاد و یک فوتبال خوب به خصوص در نیمه اول دیدیم."
"این واقعا ناراحت کننده است که ما موفق نشدیم گلزنی کنیم، زمانی که ما تا این حد موقعیت گلزنی خلق کردیم. در نیمه اول ما تیم برتر بودیم و این مایه تاسف است که بازی را در این نیمه با نتیجه 1-0 واگذار کردیم."

"ما ثابت کردیم که می توانیم در بالاترین سطح به رقابت بپردازیم. بازیکنان نترس بودن خودشان را در این دیدار نشان دادند. ما به تیم حریف فشار وارد کردیم و زمانی که یک بازیکن مرتکب اشتباه می شد، یک بازیکن دیگر اشتباه وی را جبران می کرد."

"واقعا حیف که ما نتوانستیم گلزنی کنیم. من حتی برخی اوقات شاهد تیکی تاکا در تیممان بودم. اما پس از دریافت کارت قرمز بازی برایمان تمام شد و ما تنها مراقب بودیم که گل های زیادی دریافت نکنیم."

"ما تلاش کردیم که امیدمان را برای صعود تا جایی که ممکن است در گروه زنده نگه داریم، اما حضور در گروهی که دو تیم مدعی در آن قرار دارند و رقابت با آن ها کار بسیار دشواری است."
ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر