http://parsiup.com/upload/jtwm_10724730_1517052065201653_9152921_n.jpg
نظرخواهی
آیا از سایت راضی هستید ؟


نویسندگان وبلاگ
وضعیت نهایی لوئیز سوارز مهاجم اروگوئه ای باشگاه بارسلونا در روز هشتم ماه آگوست مشخص خواهد شد.

به گزارش AS لوئیز سوارز فوق ستاره تازه وارد باشگاه بارسلونا که به علت محرومیت ناشی از گاز گرفتن جورجو کیلینی مدافع تیم ملی ایتالیا در رقابت های جام جهانی 2014 برای مدت 4 ماه از تمام فعالیت های ورزشی محروم شده است و حتی اجازه انجام مراسم معارفه خود در باشگاه بارسلونا را نیز نداشته است، جمعه آینده آخرین شانسش را برای کاهش محرومیت خود امتحان خواهد کرد.

بر اساس این گزارش خبری دادگاه ورزشی CAS آخرین مقامی است که می تواند محرویت سوارز را که تمرینات انفرادی خود را برای کسب آمادگی برای رقابت های فصل آینده آغاز کرده است،کاهش دهد. هفته آینده و در روز هشتم ماه آگوست رای نهایی خود را پس از شنیدن اظهارات وکلای سوارز و باشگاه بارسلونا پیرامون محرومیت این بازیکن ارائه خواهد کرد.

گفتنی است برخی رسانه ها در کشور اسپانیا از جمله وندو دپورتیوو اعلام کرده اند که خود سوارز نیز برای ارائه آخرین دفاعیات خود در جریان این پرونده به  محل برگزاری این دادگاه درشهر لوزان سوئیس سفر خواهد کرد.


ارسال نظر
در زمینه‌ی انتشار نظرات ، رعایت چند مورد ضروری است :
لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید .
مدیریت " فیفا گالری " مجاز است نظرات تبلیغاتی را بدون ذکر دلیل حذف نماید .
نظرات حاوی درخواست تبادل لینک و بنر و سوالات شخصی پاسخ داده نمی شود .
نظرات حاوی مطالب کذب ، توهین یا بی‌ احترامی به هواداران و بازیکنان باشد منتشر نمی شود .
لطفا در هنگام ارسال نظر , ایمیل خود را نیز ذکر کنید . ایمیل شما به هیچ وجه نمایش داده نمیشود و نزد ما محفوظ است . تنها در صورت نیاز ممکن است با شما تماس گرفته شود . لازم به ذکر اســت که درج ایمیل الزامی نمی باشد اما در مواقع ضروری تنها راه ارتباطی ما با شماست. همچنین با ارسال نظر و شـرکت در بحث ها به افزایش کیفیت سایت کمک کنید .
صفحات
صفحات :
http://setfa.net/images/6n0d8x79vd0wxra47r56.gif
آمار وبگذر